Červen 2010


jonas

11. června 2010 v 14:17 jonas brothers

miley cyrus

11. června 2010 v 14:13 miley cyrus

metcon-begin-

8. června 2010 v 18:50 Videaanimka

7. června 2010 v 13:55 animace

taylor

7. června 2010 v 13:54 taylor swift

disney

6. června 2010 v 12:20 animace

                      


♣ julianna rose maureile ♣

4. června 2010 v 19:23 celebrity
životopi:julianna rose maureile  narodila 26.5.1991-v new yourku v usa-je herečka a zpěvačkave znamení býka-je známá jako Stephanie v lazy townu,městečku,které je plnélegrace,sportu,tance a krásných písniček.a v novém filmu Afix,které se narzdíl od" lazy tonwu"není takovu pohádkou,aledramatem o třinacti leté dívkách.zde si zahrála rovněž hlavní roli.

robert stweart

4. června 2010 v 18:41 lidsay lohan
zdá se mi to nebo jeto pravda že robert stewart z twilingh přibral?

♥merry chrismas ♥

4. června 2010 v 18:19 povídky
ahoj to jsem   já chtěla by sem vám říc jak to semnou a richiem dopadlo!určitě ste si četli předešlé příběhy pokud né nevadí,jak víte každé léto a prázdniny chodím s rodiči do ameriky a tak jsme tam byly i o vánocích vánoce jsou hezky svátek roce plný lásky,radosti a pohody .Přijeli jsme tam večer o půl noci kdy všichni už spali myslím unás tam bylo krássné odpoledne .Nejvíc sem se těšila na holky a na sních no a samozdřejmě richa no 3 měsíce se neozval co když je konec?cestou domů sem radči na to nemyslela ve 3 hodiny se promě stavily hoky dokonce mezi něma byla i bára ,mamce jsem řekla že jdu ven a ona říká jo a kdy přídeš ?já:no nevím proč ?mamka:no jen tak protože musíme jít nakoupit a večer jsem pozvani na večírek.ja:bezva a můžou dnes přespat u nás holky ?mamka:proč né ale nezlobte.já:jo jasně nejsme malé aby sme                                                                  

zlobily vidte holky.lily:no jasně!tak sme šli a denis povídá: petří už se ti ozval richie né a ví žes přijelá ?(lilly)já:né neví asi je konec. bara:tak to určitě né !denis:jak to můžeš vědět bári.bára:vím to!já:dost už oněm nechi nikdy slyšet rozuměli ste už nikdy!!!!!!! šly smedo obchodu měli sme hlad a co nevídíme us5 já:no nazdar! bára:nepanikař hlavně nech to namě . lily:cochce pro boha dělat ? denis nevím????BÁRA:si půjčila můj přívěšek od richa a šla ONA:ahoj,nevíte kde sou je tu sůl ?richie:jo co zato ?ona:nevím co bys chtěl ?on:co rande ? ona:tak jojay: tady to je det to rande odkud máš ten přívěšek(jay)ona:co se staráš!richie:jdem ?ona:jo jasně tu máš kopla ho rovnou mezi  my:sme byly všoku a usměvem na tváři takhle: denissa:pane bože co provedla!lily:dobře mu tak  ja:to přehnala proč to udělala? richie:co děláš? ona tomáš zato že podvádíš holky.(a odešlaa my sní,kromě mě)lili:co udělala proboha tos přehnalas(denisa) bára:no jo asi jo ale aspon dostal lekni já:jo a my ji dostanem ted bára:jak to zas myslíš a kuazala sem prstem cayc:tak tu si bára: jo sem vadí  jay:a ted..než stačil řís slovo ester ho zadržela. ester:ahoj,ahoj hádejte kdo má přijet lilly:s píš kdo přijel ale to je ted jedno ester:co zas ti je lil. richie:já ti řeknu co tvá povedena kámoška mě kopla mezi to je .!!!!!!ester:lil nebo denis ? richie:co ja vím jak se menuje ? a ukázal na baru ester:bára no asi měla důvod .bára:jo 3 měsíce se petře neozval richie:co ty ji znáš? jápřišla z obchodu a na něj:jo zná . on:co ty tady já:vidíš přišla sem z obchodu a sem na odchodu richie:nevěděl sem že přijedš vítej.já:jo ty nevíš skoro nic jo a nemusíš zbitečně plítvat slovy zbohem  vince:tak moment proč si naněj taká  já:to proto že je konec richie: můžu stebou mluvit? já:vdit semnou mluvíš. richo:myslím osamotě já:tak jo               richie:proč je mezi námi konec co sem ti k sakru uděla? já:nekřičnamě richie:můžu si křičet jak chci a kdy chci .já:jo ale ne na mě richie:tak promin jaky by ti to bylo kdyby ě nechal zmlátit a pak jednoduše řekl že je konec hmm ??? já:přestan já sem tě nenechala zmlátit. on:né nenechla ja:ne bohužel bára to udělala sama.a to tysi my nezvedal telefon a ani mail tak mlč  richie:promin to sem nechtěl já jen myslel že tys .. já:co že sem to udělala myslíž že sem taká sviě richi:né nemyslím a omlouvám se že sem nezvedal telefon a neodpovídal na mal ja:omluvu si čtrč někam já chci vědět proč musels se starat o saredy nebo o jinou? sám si řek báře že sní chceš randit.on:jo ale chtěl sem aby randila né semnou ale s mimi kámoši ja:tak to nevím promin a tam to ?richie:to jo mělisme turné a potom stratil sem mobil .ja:a ten mail ?richie:já:co je k smíchu richie :no to že já tvůj meil nemám nevím odkud si vzala ten můj a vůbec jaky je ale ja tvůj nemám .já:bože to je sen chcu se stebou rozejít kvůli tomuhle ? sem trapná richie:né nejseš jenom zmatena a obej mul mě .potom sme byly spolu celý den kromě večeru to sme z holkama dělaly kraviny a mluvily o dnešku ..


love photo

4. června 2010 v 14:45 foto remixbeyonce

1. června 2010 v 14:25 Beyonce
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__